Indywidualne kursy zdalne
Indywidualne kursy zdalne

Nasze lekcje przez Skype z Native Speakerem lub z lektorem na poziomie Native Speakera, uszyte są na miarę Twoich potrzeb i możliwości, ale są również zgodne z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Może przez swój napięty rozkład zajęć, nie możesz uczestniczyć w zajęciach w standardowych godzinach lekcyjnych? A może jako rodzic sprawujesz opiekę nad małym dzieckiem, przez co jest Ci trudno znaleźć czas by wyjść z domu?

Wyposażeni w mikrofon oraz kamerę HD ułatwimy Ci naukę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Czy będziesz się uczył w salonie, kuchni czy też w pracy, podczas przerwy obiadowej, w trakcie naszego kursu będziesz ćwiczył wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Dzięki jakości nauczania oraz metodom używanych podczas prowadzenia tradycyjnej lekcji w klasie, będziemy mieli pewność, że uczysz się lub doskonalisz te umiejętności, które chciałeś. Równocześnie, jeśli będziesz sobie tego życzył, zapewnimy Ci dodatkowe zadania domowe, które pomogą w utrwaleniu wiedzy nabytej z lekcji.

Po zdaniu testu końcowego otrzymasz certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Grupa: 1 osoba
Czas trwania: Do uzgodnienia
Cena: od 370 PLN
(W cenę wliczone są: 5 godzin lekcyjnych oraz materiały)
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 22:00 oraz w weekendy od 7:00 do 20:00.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.