Kursy indywidualne

Nasze kursy indywidualne dostosowane sa do Waszych potrzeb i możliwości, ale są również zgodne z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework A1– C2).

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które czują się bardziej komfortowo podczas lekcji indywidualnych oraz dla takich, których rozkład zajęć zmienia się w ciągu tygodnia, przez co nie mogą uczestniczyć w lekcjach o stałych porach. Jest to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują tylko kilku lekcji by powtórzyć lub podszkolić się z wybranego zagadnienia ze słownictwa i/lub gramatyki.

Jakiekolwiek są Wasze motywacje, u nas macie możliwość decydowania jak długo i jak często chcecie się uczyć. Mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie, z nami będziesz miał pewność że uczysz się lub doskonalisz te umiejętności, które chciałeś. Możemy również zapewnić dodatkowe zadania domowe, które pomogą Ci utrwalić wiedze nabytą z lekcji.

Po zaliczeniu testu końcowego uczniowie otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

1 On 1

Grupa: 1
Czas trwania: 1 godzina (lekcyjna)
Cena: 90 PLN
(W cenę kursu wliczone są materiały)

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:30 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.