Kurs konwersacyjny
Kurs konwersacyjny

Wiesz jaka jest różnica między Past Simple, a Present Perfect, lecz masz problem podczas rozmowy, który czas, kiedy użyć? Umiesz pisać długie maile w języku angielskim, bez żadnych błędów, lecz ledwo co udaje Ci się wypowiedzieć jedno zdanie?

Jeśli tak, to czemu nie spróbujesz naszego kursu konwersacyjnego? Kurs ten przeznaczony jest dla tych osób, które dobrze sobie radzą z czytaniem oraz pisaniem, znają zasady gramatyki, jednakże mają problem z używaniem ich podczas rozmowy, jak również dla tych osób, które chciałyby polepszyć zdolność mówienia w danym języku.

Skupiając się na tym co już umiesz, celem naszego kursu jest sprawić byś pewnie posługiwał się językiem w różnych sytuacjach życia codziennego. Podczas każdej lekcji będziemy omawiać nowy temat, jak również odgrywać sceny, grać w gry i debatować.

Pomimo że kurs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, w szczególności dedykujemy go osobom, których język jest na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym (B1+).

W zależności od wieku uczniów będą organizowane zajęcia w terenie np. w parku, w kinie, w barze, w kawiarni, w sklepie etc. Dzięki temu uczniowie będą mogli wczuć się w daną sytuacje oraz poznać środowisko, w którym będą wykorzystywać swoje zdolności językowe i nabywać nowe.

Kurs konwersacyjny jest również dostępny w następujących językach: Nederlands, Français, Italiano, Deutsche, Español, Pусский, Portuguesa & 普通話.

Grupa: 4-8 osób
Czas trwania: 50 godzin (godziny zegarowe)
Cena: 1300 PLN
(W cenę kursu wliczone są materiały. Można płacić w ratach)
Kurs trwa dwa semestry (2 x 1 godzina w tygodniu)

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.