Ian Boon
Nauczyciel Ian Boon

Urodzony i wychowany w Londynie, lecz przez większą część swojego zawodowego życia podróżował i uczył języków na całym świecie.

Studiował w Windsor, uczył w szkołach i firmach zarówno w Chinach, Włoszech, Francji, Holandii, Anglii, jak i w Polsce. Podążając za pasją do języków i kultury, samodzielnie nauczył się holenderskiego, włoskiego, chińskiego, francuskiego oraz polskiego. Miał niepowtarzalną możliwość uczenia się tych języków żyjąc i pracując w każdym z tych krajów. Wierzy, że dobra praktyczna znajomość języków romańskich i germańskich pomaga mu wnieść pewną dozę oryginalności na lekcjach. Sięgając do swojego wykształcenia i doświadczenia, oferuje zajęcia prowadzone w sposób przemyślany i charyzmatyczny. Na pewno Was one „nie zanudzą ani nie uśpią”. Uwielbia gotować, chodzić na spacery z psem oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

A poza tym kocha muzykę i sernik!

Marcin Tworek
Marcin Tworek

Od ponad dziesięciu lat tarnobrzeżanin pochodzacy zza Wisły. Angielskiego uczył się w szkole i w życiu. Wizyty w Wielkiej Brytanii wprowadziły nieodwracalne zmiany w jego psychice (pozytywne !!!).

Absolwent lubelskiego UMCS-u i łódzkiej WSHE. Ojciec trójki pociech, mąż najlepszej z żon. Uwielbia ciasto czekoladowe, nie pija kawy i lubi tańczyć. Motto życiowe „ Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz”. Tradycjonalista i realista w życiu i pracy.

Winston
Winston

Winston urodził się w Anglii. Kilka lat później przeprowadził się do Polski. Uwielbia pływać, skakać oraz bawić się w chowanego z przyjaciółmi. Lubi jeść jabłka, banany oraz pizzę. Jego ulubionym napojem jest mleko. Ulubione zwierzę to pies. Nie przepada za „One Direction”, ale słucha innych gatunków muzycznych. Woli spacery po górach, niż po plaży. Kiedy pada deszcz spędza czas grając w gry planszowe oraz rysując. I jeszcze jedno - jego ulubionym kolorem jest pomarańczowy! :-)

Judy
Judy

Judy urodziła się w Anglii. Kilka lat później przeprowadziła się do Polski. Uwielbia tańczyć, biegać i grać w piłkę nożną z przyjaciółmi. Lubi jeść pomarańcze, truskawki, brzoskwinie oraz lasagne. Ulubiony napój to mleko, a ulubione zwierzę to żaba. Słucha większości gatunków muzycznych, a w wolnym czasie śpiewa piosenki słyszane z radia. Woli snowboard niż opalanie się na plaży. Latem uwielbia urządzać pikniki w parku. I jeszcze jedno - jej ulubionym kolorem jest zielony! :-)