Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-7 lat
Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-7 lat

Program kursu języka angielskiego dla dzieci jest zgodny z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i oparty na materiałach wydawnictwa Oxford University Press. Podczas kursu będziemy szkolić wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Przewagą dzieci w nauce języka obcego jest brak nawyków fonetycznych wynikających z języka ojczystego, dzięki czemu są bardziej „otwarte” na przyswajanie poprawnej wymowy danego języka obcego, jak np. języka angielskiego.

Małe grupy (maksymalnie 8 osób), zapewniają wszystkim uczniom uzyskanie indywidualnej pomocy i wsparcia ze strony lektora. Ponadto pomagają zmaksymalizować postępy w nauczaniu, jak i budować pewność siebie w używaniu języka angielskiego w sytuacjach dnia codziennego.

Idea nauczania, którą oferujemy oparta jest na metodzie „nauka przez zabawę”. Wierzymy, iż wczesne spotkanie z językiem obcym przyniesie korzyści oraz efekty w przyszłym życiu Państwa dzieci. Otwartość dziecka w stosunku do nowego języka wynika z ciekawości świata. Poprzez entuzjastyczne nastawienie, naszym celem jest wzbudzenie w dziecku zainteresowania oraz rozwijanie umiejętności poznawczych.

We wczesnym nauczaniu języka obcego istnieje ogromna potrzeba osłuchania dzieci z językiem. Poprzez różnego rodzaju piosenki, bajki, nagrania, gry, interakcje, będziemy uczyć starając się jak najbardziej zbliżyć do sposobu, w jaki dziecko poznaje swój język ojczysty.

Pod koniec kursu uczniowie będą operowali słownictwem takim jak: kolory, zwierzęta, liczby, miesiące, pory roku oraz dni tygodnia, a nabyte umiejętności komunikacyjne, pomogą rozwinąć zainteresowanie w dalszym odkrywaniu nauki języka angielskiego.

Mając w ofercie trzy różne warianty kursu, jesteśmy pewni, że któryś z nich sprosta Waszym oczekiwaniom.

Wykwalifikowani lektorzy dołożą wszelkich starań aby wprowadzić Wasze dzieci w świat języka obcego. Obecność Native Speakera, który dodatkowo jako rodzic ma doświadczenie w wychowaniu dwujęzycznym dzieci, daje nieocenione korzyści w nauce dzieci języka angielskiego. Kontakt z dziećmi odbywa się wyłącznie w języku angielskim.

Po zaliczeniu testu końcowego uczniowie otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Grupa: 3-8 osób
Czas trwania: 25/50/125 godzin (godziny lekcyjne)
Cena: 495 PLN/975 PLN/2395 PLN
(W cenę kursu wliczone są materiały. Można płacić w ratach.)
Kurs może odbyć sie w ciągu jednego bądź dwóch semestrów
(1 x 1, 2 x 1 lub 5 x 1 godzina tygodniowo)

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.