Kurs intensywny z języka angielskiego
Kurs intensywny z języka angielskiego

Nasze intensywne kursy języka angielskiego nie bez powodu nazywają się intensywnymi, dlatego też nie są przeznaczone dla osób, które się łatwo zniechęcają. Kurs ten dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują podszkolić język przed ważnym egzaminem, podróżą służbową, wakacjami, a także dla tych, którzy chcieliby w krótkim czasie przejść na wyższy poziom znajomości języka lub po prostu odświeżyć słownictwo i gramatykę.

Kurs ten charakteryzuje się napiętym programem zgodnym z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, opartym na materiałach wydawnictwa Oxford University Press. Ma on na celu szkolenie wszystkich umiejętności językowych (mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie). Niewielka ilość osób w grupie pomaga zwiększyć koncentrację i utrzymać stałe tempo pracy, aby zmaksymalizować efekty nauki. Kurs przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie znajomości języka, jednakże ze względu na jego dynamiczne tempo, od wszystkich będziemy wymagać rozwiązywania dodatkowych zadań domowych, mających na celu utrwalenie wiadomości wyniesionych z lekcji.

Po zdaniu testu końcowego uczniowie otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Grupa: 3-7 osób
Czas trwania: 25 godzin (godziny lekcyjne)
Cena: 750 PLN (w cenę kursu wliczone są materiały)
Kurs odbywa się codziennie (5 x 1 godzina w tygodniu)

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.