Kurs języka angielskiego dla firm
Kurs języka angielskiego dla firm

Program kursu języka angielskiego dla firm jest oparty na materiałach wydawnictwa Oxford University Press i jest zgodny z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework A1 - C2), ale przede wszystkim będzie on dostosowany do potrzeb Waszej firmy.

Podczas kursu będziemy szkolić wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie.

Czy w Twojej firmie kontaktujesz się głównie z osobami z krajów anglojęzycznych czy też z osobami z Europy lub Azji, dla których angielski nie jest językiem rodzimym?

Jako jedyna szkoła Native Speakera w Tarnobrzegu mamy świadomość, że istnieją różne odmiany języka angielskiego, dlatego też oferujemy kurs dostosowany do Waszych potrzeb. Czy w pracy kontaktujesz się z klientami przez telefon, za pomocą poczty mailowej, czy też wideokonferencji? A może charakter Twojej pracy wymaga częstych wyjazdów za granicę, gdzie wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego? Jakiekolwiek są Wasze motywacje, będziemy razem pracować nad tym, by mieć pewność, że jesteście lepiej przygotowani do używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach życia zawodowego (pisanie maili, rozmowy telefoniczne, etykieta spotkań). Możemy również zapewnić dodatkowe zadania domowe, które pomogą utrwalić wiedze wyniesioną z lekcji.

Kurs może odbywać się w dogodnym dla Was miejscu i czasie.

Po zdaniu testu końcowego uczniowie otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Ze względu na charakter kursu, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz ustalić spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym, jak możemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Grupa: Do uzgodnienia
Czas trwania: Do uzgodnienia
Cena: Od 375 PLN
(W cenę kursu wliczone są: 5 godzin lekcyjnych oraz materiały dla jednej osoby)

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny 795 714 054. Można umówić się na spotkanie z jednym z naszych lektorów i rozwiązać test kwalifikacyjny.